شبکه هاب کو محصول شرکت پرورش داده ها نامزد دریافت جایزه اجلاس جهانی سران جامعه اطلاعاتی 2015

گروه شرکت های پرورش داده ها با محوریت قرار دادن ماده 80 برنامه پنجساله توسعه کشور مبنی بر توسعه شبکه ها، خوشه ها و زنجیره های تولیدی ایجاد پیوند مناسب بین بنگاه های کوچک، متوسط و بزرگ و انجام تمهیدات لازم برای تقویت توان فنی، مهندسی، تخصصی و توسعه مراکز اطلاع رسانی و تجارت الکترونیک، یک محصول خلاق و جدید در حوزه کسب و کار آنلاین ارایه نموده است تا با ارایه این راهکار اینترنتی در حل مشکلات عرصه تدارکات و تامین کشور گامی موثر برداشته باشد.

به پروژه ایرانی هاب کو رای دهیم

شبکه اطلاع رسانی هاب کو با ارایه مجموعه ای از ابزارها، فرآیندهای مربوط به زنجیره تامین کالا را بر روی بستر وب در اختیار مشترکین خود قرار داده است، تا موجبات تسهیل و تسریع انجام این فرآیندها در کارخانجات، نیروگاه ها و بنگاه های تجاری کشور را فراهم آورد. دو گروه مصرف کنندگان و تامین کنندگان کالا می توانند با اشتراک بر روی شبکه، تعاملات خود را بر روی شبکه هاب کو به صورت مکانیزه و الکترونیکی انجام دهند.

به صورت سالیانه اجلاس جهانی سران جامعه اطلاعاتی (World Summit on the Information Society - WSIS) توسط اتحادیه جهانی مخابرات (ITU) و سازمان ملل متحد با موضوعیت فناوری اطلاعات و ارتباطات و جامعه اطلاعاتی برگزار می گردد. این اجلاس بین المللی که با حضور وزرای مخابرات، فناوری اطلاعات و ارتباطات کشورهای دنیا شکل می گیرد، یازده خط مشی اصلی را دنبال می کند تا کشور های جهان را ترغیب نماید که در راستای توسعه و ترقی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور خود گام های شایسته ای بردارند.

شبکه هاب کو در یکی از مهم ترین خط مشی های تعیین شده توسط این مجمع جهانی با موضوعیت توسعه موارد کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات و راه اندازی کسب و کارهای الکترونیکی آنلاین، کاندید دریافت این جایزه بین المللی شده است و برای کسب این افتخار برای کشورمان با رقبای خارجی خود در رقابت است.

امسال شبکه هاب کو برای دومین سال پیاپی پس از تایید در دو مرحله ارزیابی و داوری بین المللی، به عنوان نامزد دریافت جایزه بهترین کسب و کار آنلاین در گروه 8 (موارد کاربرد فاوا و محصولات فاوا با هدف بهبود در تمام زمینه های زندگی و زیر شاخه کسب و کارهای الکترونیک) معرفی شده و وارد مرحله رای گیری عمومی شده است.

با حمایت و رای به پروژه ایرانی هاب کو درخشش نام کشورمان در این عرصه بین المللی را تضمین کنیم.

شرکت در رای گیری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با نحوه رای گیری به سایت زیر مراجعه نمایید:

http://bit.ly/voteforHubco

© گروه شرکت های پرورش داده ها - بخش فناوری های نوین - 1392